More

Vyhral šťastnejší tím, zhodujú sa Seničania

SENICA I S Detvou chceli Seničania odčiniť 8-gólovú nádielku od Nových Zámkov. Domáca Dukla začala výborne, keď už po 8-mich sekundách hry sa trafil Pekarčík. Lenže v 9-tej minúte Balko vyrovnal. Na druhej strane Polc kapituloval z hokejky Řezača a Senica šla druhýkrát v zápase do vedenia. Necelé dve minúty pred prvou sirénou ale našiel cestičku medzi Račkovimi betónami Lunter a bolo opäť vyrovnané. Vyrovnaný zápas priniesol rozuzlenie až tri minúty pred koncom, keď Račka prekonal Graham a v poslednej minúte do prázdnej brány upravil na 2:4 Říha.

HC Dukla Senica – HC 07 Detva 2:4

Góly a asistencie: 1. Pekarčík (Videlka, Knyazev), 15. Řezač (Videlka) – 9. Balko (Fekiač, Šechný), 19. Lunter (Predajninansky, Sládok), 57. Graham, 60. Říha

HC Dukla Senica: Račko – Šohajda, Grman, Kotzman, Šimon, Fian – Pekarčík, Videlka, Knyazev, Řezač, Saliji (C), Vereš, Dvonč, Dobrý, Romančík, Dolinajec, Daniel, Penák

HC 07 Orin Detva: Polc – Predajninasky, Lunter, Sládok, Zorvan, Mačkovič, Jendroľ,Pacalaj – Buda, Srnka(C),Říha, Balko, Šechný, Fekiač, Graham, Kanaet, Parkhouse, Tatár, Nikonov, Blaško